top of page

Lesbická učiteľka


Dnes si viacero odvážnych žien zarába na živobytie ako „učiteľky sexu“ – radi sa učia najmä muži.

Slečna Midori hovorí:

„Zažila som množstvo šťavnatého sexu so ženami, a preto presne viem, čo by mali muži robiť, aby dokázali svoju partnerku uspokojiť. Počas svojich hodín študentom názorne ukážem, aké je jednoduché priviesť ženu k orgazmu pomocou orálu tak, že to predvediem na svojej asistentke. Preto je moja učebná metóda taká unikátna. Či už ste začiatočník alebo pokročilý, určite sa ešte máte čo naučiť. Študenti v mojej triede si musia písať množstvo poznámok, no môžu si byť istí, že sa im investovaný čas vráti v podobe šťastia v posteli. Ak muž dokáže ženu s minimom námahy a maximálnou zručnosťou rýchlo priviesť k orgazmu, zvyšuje to jeho cenu a stáva sa žiadanejším.“

Môže byť niečo lákavejšie ako tieto slová? Rýchlo sa pustite do čítania jej poznámok!


Čas pred...


Pokiaľ venujete dostatok času príprave, ušetríte si množstvo času pri samotnej akcii. Okrem toho, ak žene bude trvať celú večnosť urobiť sa, bude sa cítiť nepríjemne a zvyšuje sa tým pravdepodobnosť, že orgazmus iba zahrá.

Jedným z najlepších druhov sexi predohry je spoločná sprcha. To vás uistí aj v tom, že vám bude chutiť. Ona sa uvoľní a prestane myslieť na každodenné starosti a bude sa cítiť sebaisto, pretože bude čistá a voňavá.


Obhliadka miesta


Máte jemne dráždiť jej genitálie, nie rovno zaútočiť. Keď sa bozkávate, vtlačte jej stehno medzi nohy a jemne sa o ňu obtierajte. Tieto jemné vibrácie majú väčší efekt ako priamy útok jedným či dvoma prstami. Tento nepriamy kontakt s jej vagínou a klitorisom je výborným spôsobom, ako ju rozohriať a vzrušiť.

Potom sa k nej skloňte a začnite ju hladkať cez sukňu. Čoskoro to nevydrží a sama sa vyzlečie do nohavičiek. Potom jej vzrušujte mušličku cez ten tenký kúsok látky. Môžete jej ju bozkávať alebo na ňu dýchať, má to obrovský efekt. Čím jemnejšie, tým lepšie. Pomocou tohto postupu si môžete byť istí, že keď sa konečne dotknete jazykom priamo jej klitorisu, jej reakcia bude úplne explozívna.


Zamerať cieľ


Aby ste ju dokázali čo najefektívnejšie priviesť k orgazmu, musíte vedieť s ľahkosťou lokalizovať jej klitoris. Najjednoduchší spôsob, ako nájsť klitoris ktorejkoľvek ženy, je obkresľovať jej vnútorné pysky smerom k bruchu. Tam, kde sa spoja, vytvárajú niečo ako hrčku, pod ktorou sa ukrýva klitoris. Je to malý mäsitý „gombíček“.

Existuje mnoho tvarov a druhov klitorisov, tak ako je každý penis iný. Niektorý sa skrýva, iný vyčnieva. Niektoré ženy majú väčšie vnútorné pysky, niektoré vonkajšie. Mnohé ženy majú mäsitú kuklu nad klitorisom, ktorú treba doslova odhrnúť, aby ste ho našli. Nečudujte sa, ak mušlička vašej vyvolenej nevyzerá rovnako ako tá, ktorú má tá sexi star, ktorú ste naposledy videli v nejakom filme. Mnohé porno herečky si dávajú robiť plastiku, aby vyzerali tak, ako vyzerajú.

Keď ho už nájdete, poriadne si ho obzrite. Zistíte, že je rovnakej farby ako jej vnútorné pysky, a preto je trošku obtiažne ho zbadať. No keď je žena vzrušená, klitoris sa naleje krvou a vztýči nad okolie.

Keď ste už lokalizovali jej klitoris, začnite ho palcom jemne hladkať. Podľa jej reakcií zistíte, či to robíte správne. Ak si nie ste istý, pokojne sa jej opýtajte. No nepýtajte sa: „Je to takto dobré?“, pretože na túto otázku môže odpovedať jedine áno, lebo nechce raniť vaše city. Radšej sa opýtajte: „Chceš to rýchlejšie?“ alebo „Chceš to silnejšie?“. Takýmto spôsobom dostanete úprimnejšiu odpoveď.

Niektoré ženy majú veľmi citlivý klitoris a nemusí sa im hneď páčiť priamy dotyk. Ak je to prípad aj vašej partnerky, najprv sa jej začnite dotýkať z vonkajšej strany genitálií. Aby ste si ujasnili, aký tlak máte uplatniť, použite zrelú slivku alebo broskyňu na precvičenie. Najprv prstami prejdite po jej povrchu. Ak máte príliš ostré nechty alebo drsnú kožu na prstoch, môžete jemnú kožu ovocia poškodiť, čiže aj jemnú pokožku ženy. Mali by ste začať používať nejaký krém na ruky a poriadne sa starať o nechty.

Teraz chyťte slivku oboma rukami tak, aby ste sa prstami jednej ruky dotýkali prstov druhej. Pomaly zatlačte postupne od malíčku po ukazovák, ako keby vo vlnách. Ak sa slivka hneď otvorí, robíte to prisilno. Keď toto robíte žene, chyťte celú jej vulvu do dlaní. Jemne pritlačte a potom začnite postupne masírovať. Nesnažte sa do nej vniknúť. Najprv ju poriadne rozohrejte zvonka.


Najprv cukrovinky


Možno vám to príde komické, no verte mi, funguje to. Dajte si dva Polo cukríky (to sú tie okrúhle, ktoré sa často predávajú v šúlkoch, s dierkou uprostred - vyzerajú ako malá biela pneumatika) do úst. Strčte ich medzi zuby a pery. Predstavte si, že štrbinka, ktorú ste takto vytvorili, je jej klitoris. Špičkou jazyka v nej začnite krúžiť najprv do jednej strany a potom do druhej. Potom do nej jazykom rytmicky dorážajte. Precvičte si aj dráždenie zo strany na stranu a zhora dolu a potom znova krúžte. Môžete to nacvičovať kdekoľvek a kedykoľvek.

K ženskému orgazmu je nevyhnutná rytmická stimulácia, takže keď si všimnete, že jej určitý pohyb robí dobre, nemeňte ho, nezrýchľujte, ani nespomaľujte. A úplne zabudnite na ten starý trik, o ktorom ste kedysi počuli - písať jej abecedu na klitoris, pretože žena z toho môže byť viac frustrovaná ako vzrušená a k orgazmu to určite nepovedie.

Niektoré ženy zbožňujú jemné klopkanie po klitorise. To podporuje prekrvenie a dráždi nervové zakončenia.

Položte svoj palec a ukazovák na klitoris a jemne ho štipkajte. Potom ho hneťte prstami. Robte to viacerými spôsobmi a do strán, aby ste zistili, čo jej najviac vyhovuje. Skúste najprv zo strany na stranu, potom zhora dolu a nakoniec krúživé pohyby.


Veľký kráľ orálu


Toto je veľmi užitočný cvik:

dajte si do malého igelitového vrecúška cukrík tik-tak a zaviažte ho. Potom vrecúško sajte, až kým medzi pery chytíte tiktak, ako keby to bol jej klitoris. Je veľmi dôležité, aby ste pri tom nepoužívali zuby, mohli by ste jej ublížiť a v momente by bolo po slasti.

Keď sa vám to niekoľkokrát podarilo, pokúste sa o ďalší krok. Keď držíte tik-tak priamo za perami, začnite naň dorážať špičkou jazyka tak, ako ste to robili aj s Polo cukríkom. Toto je cucanie a satie klitorisu pre pokročilých. Bude mať z toho podobný pocit, ako máte vy, keď vám silno saje hlavičku penisu.


Už to bude!


Sledujte, ako pohybuje bokmi, keď jej to robíte jazykom. Ak sa na vás pritláča, alebo sa o vás obtiera, nesnažte sa pohyb jej panvy kopírovať. Zostaňte pri tom, čo robíte a nechajte ju, nech si nájde polohu, ktorá jej najviac vyhovuje. Snaží sa zistiť, čo jej robí najlepšie, takže ak sa začnete pohybovať s ňou, vlastne jej to prekazíte. Držte sa toho, čo robíte a nechajte ju, nech si to doladí sama.

Ak zrazu zmrzne v jednej polohe a napína svaly, aby sa v nej udržala, môže to znamenať jediné - dostávate ju poriadne do varu a ste na tej správnej ceste. Ak budete pokračovať a budete udržovať rovnaký rytmus a tlak, čoskoro ňou začnú prechádzať vlny úplnej rozkoše. Celé telo sa jej začne nekontrolovane triasť a práve v tom momente nesmiete prestať! Pokračujte, až kým chvenie ustane a jej telo sa uvoľní a klesne.


Špeciál


1. Na túto polohu musí byť žena dostatočne sebaistá, no neobvyklý uhol ju robí extra stimulujúcou, pretože vzrušujete iné časti vulvy. Mala by sa nahnúť dopredu, môže sa pritom oprieť o kuchynský stôl alebo linku. Keď vystrčí zadok a svoju vagínu, pristúpte k nej odzadu, môžete si prípadne sadnúť na stoličku a začnite si ju vychutnávať lízaním ako keby bola zrelá broskyňa.

2. Pri tejto polohe sa na vás môže s ľahkosťou pritlačiť, aby vám dala najavo, že chce viac. Nech sa posadí na okraj postele alebo kreslo a oprie sa dozadu. Čím viac sa uvoľní, tým lepšie a intenzívnejšie si dokáže vychutnať vaše dotyky. Kľaknite si na podlahu medzi jej nohy. Podložte jej zadok vankúšmi, aby jej pekne vystúpil klitoris do popredia. Takto môžete najľahšie predviesť svoje nové schopnosti.

Comments


bottom of page