top of page

Orgazmus hlavou


1.

Premyslite si svoju cestu k orgazmu

Výskumy dokazujú, že je pravda, že mozog je najväčšia erogénna zóna. Ženy, ktoré mysleli na sexi veci, mali zvýšený krvný tlak, tep srdca, boli vlhké - a to všetko bez toho, aby sa čo len prstom dotkli svojho tela.

Tak, začnite ,na to‘ myslieť!

2.

Spojte sa so sebou

Tak isto sa zistilo, že ženy, ktoré masturbujú, majú intenzívnejšie orgazmy. Čím častejšie sa dovediete k vyvrcholeniu, o to jednoduchšie sa ,urobíte‘ pri mužovi. Prekrižujte a rozťahujte svoje nohy, keď ste vzrušená a rozčúlená, stimulujte sa na pokraj orgazmu, potom prestaňte a zamerajte sa na svoje dýchanie. Zopakujte to niekoľkokrát: keď konečne dosiahnete vrchol, uvoľnenie bude ako explózia.

3.

V tvojom bozku je blaženosť

Na mieste medzi medzi spodnou perou a bradou je semenisko nervov, ktoré poskytujú skvelé pocity. Dajte si hlt pepermintového alkoholu, prebehnite svojim jazykom pozdĺž jeho pier, nežne ich sajte, potom fúknite tam, kde ste ho pobozkali. Mätový alkohol a vzduch vytvoria štípanie, ktoré vyšle prúd elektriny rovno do jeho ,balíčka‘ pod pásom.

4.

Vzrušujte jeho bruško

Brucho je oblasť, ktorú sa oplatí vzrušovať. Prečo? Existuje skupina reflexologických bodov niekoľko centimetrov pod pupkom, ktoré sa považujú za centrum sexuálnej a kreatívnej energie. Nežne sa tam škrabkajte končekmi prstov, alebo položte dlaň hneď pod pupok a pohybujte ňou vo vlnách, aby ste zvýšili prietok krvi do pohlavných orgánov.

5.

Nové miesta na ohrýzanie

Okrem úst sa na tvári nachádza veľa ďalších miest, ktoré majú mnoho citlivých nervových zakončení. Obhrýzajte si napríklad končeky nosov, pretože táto oblasť je citlivá na stimuláciu. Nie je to príliš účinné?

6.

Vyberte si filmy s dievčatami

Romantický a mierne erotický film pravdepodobne rozpáli sexuálne pocity vo vás oboch - vedci zistili, že pozeranie takýchto filmov zvyšuje vylučovanie hormónov lásky o 10 %. Takže, hor sa do toho! Hriešna Paris Hiltonová vám predvedie, ako sa to robí správne!!!


Comments


bottom of page